نمایشگاه صنایع دستی خوزستان در اهواز برگزار می شود

خبرگزاری مهر: مسئول انجمن صنفی صنعتگران صنایع دستی استان خوزستان اظهار داشت: نمایشگاه عرضه صنایع دستی استان خوزستان در ۵۰ غرفه در شهرستان اهواز برگزار می شود. حمید منجزی در گفتگو با خبرنگار مهر در اهواز اظهار داشت: این نمایشگاه که به همت خود صنعتگران خوزستانی برگزار می شود در ۵۰ غرفه ایجاد شده و در آن توانمندی صنعتگران استان خوزستان برای بازدید کنندگان به معرض نمایش گذاشته خواهد شد.

وی افزود: در این نمایشگاه، اعضای انجمنهای حمایت از بیماران تالاسمی و ms نیز به ارائه توانمندی های خود می پردازند. مسئول انجمن صنفی صنعتگران صنایع دستی استان تصریح کرد: این نمایشگاه از ۱۹ تا ۲۳ خرداد در بلوار پاسداران اهواز برگزار می شود و مراسم افتتاحیه آن روز ۱۹ خرداد با حضور برخی مقامات استان خوزستان برگزار می شود.

منجزی تاکید کرد: صنایع دستی استان خوزستان و صنعتگران فعال در این بخش همواره با مشکلات بزرگی مواجه بوده اند و قصد داریم با برگزاری این نمایشگاه ثابت کنیم که با وجود تمامی این مشکلات، همچنان صنایع دستی استان خوزستان حرفهای زیادی برای گفتن دارند.

وی عنوان کرد: از مردم استان خوزستان نیز دعوت می کنیم با حضور خود در این نمایشگاه، از صنعتگران و فعالین صنایع دستی استان حمایت کنند.
 

شهر: 
دسته بندی: