خوزستان گهواره تاریخ در پل طبیعت اهواز

نمایشگاه عکس خوزستان گهواره تاریخ در پل طبیعت اهواز به کار خود پایان داد.

از سوی انجمن دوستداران میراث فرهنگی تاریانا خوزستان نمایشگاه عکسی با هدف معرفی آثار تاریخی و مناطق گردشگری خوزستان از هشتم تا یازدهم خرداد بر روی پل طبیعت اهواز برگزار شد.

بازدید از این نمایشگاه که در همه ساعات شبانه روز امکان پذیر بود با استقبال بسیار خوب مردم برگزار شد و با تشویق ها و انگیزه دادن های بسیار بازدیدکنندگان همراه بود.

ارسلان شهنی مدیر عامل سازمان زیبا سازی شهرداری اهواز و فرزین حاتمی کاکش مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری اهواز ضمن بازدید از این نمایشگاه که با استقبال آنان مواجه شد، انجمن تاریانا را در برگزاری هرچه بهتر نمایشگاه های مشابه ترغیب کردند.

در برگزاری این نمایشگاه انجمن بوم آب و آفتاب نهایت همکاری را به عمل آورد.

نظر شما خوانندگان عزیز را به تماشای عکس هایی که مرتضی صفاخواه در خلال برگزاری نمایشگاه تهیه کرده است جلب می کنیم.


 

شهر: 
دسته بندی: 

دیدگاه‌ها

کارجالبی بوددست شمادردنکند.اما اگربشود این کاررا ادامه دهید. البته در زمینه هنرهای دیگرهم مثل طراحی و نقاشی با حضور و اجرای زنده هنرمندان و دانشجویان و با حمایت ارشاد ویا شهرداری صورت گیرد.این کارها در شهرهای اروپایی خیلی معمولی است. مانیزکم کم باید یاد بگیریم وفضای زنده و شاداب برای شهروندان و مسافرین فراهم کنیم. اهواز زیباترین منظر و جلوه ها وچشم انداز دارد وباید حداکثراستفاده ازآن داشته باشیم وقدرآنرا بدانیم.کمترشهری درایران منظر اهواز و عبور رودخانه از آن دارد.

به تازگی شاهد ساخت پلی با همین نام (پل طبیعت) در پایتخت هستیم.برای مشاهده جزئیات و تصاویر به آدرس زیر مراجعه کنید: http://www.dibats.com/fa/Project/10/8/48/%D8%B3%D8%A7%D8%B2%D9%87%20%D9%87%D8%A7%DB%8C%20%D9%85%D8%B9%D9%85%D8%A7%D8%B1%DB%8C/%D9%BE%D9%84%20%D8%B7%D8%A8%DB%8C%D8%B9%D8%AA/

افزودن یک دیدگاه تازه