نخستین همایش گردشگری الکترونیک پانزدهم مهرماه 1394 در اهواز برگزار خواهد شد

دبیر نخستین همایش گردشگری الکترونیک گفت: همایش گردشگری الکترونیک به مناسبت روز جهانی گردشگری از طرف انجمن دوستداران میراث فرهنگی تاریانا خوزستان پانزدهم مهرماه 1394 در سینما هلال اهواز برگزار می شود و از ساعت 17 آغاز و تا ساعت 20 ادامه خواهد داشت.

زهرا طباطبایی افزود: این همایش با هدف آشناسازی فعالین عرصه گردشگری با بستر اینترنت برای بازاریابی و خدمات رسانی بهتر و همچنین ارتباط بیشتر فعالین حوزه گردشگری و الکترونیک برگزار می شود. عضو هیت مدیره انجمن دوستداران میراث فرهنگی تاریانا خوزستان بیان کرد: در نخستین همایش گردشگری الکترونیک بهزاد رزمگیر از اهواز و مدرس بازرایابی اینترنتی و کسب و کار آنلاین در مورد پتانسیل های خوزستان در حوزه وب، میزان نفوذ و تعداد کاربران اینترنتی استان خوزستان، اقدامات انجام شده در حوزه کسب و کار آنلاین و نحوه ورود به دنیای بازاریابی آنلاین صحبت می کنند.

وی اظهار داشت: اشکان بروج از تهران و از فعالان بسیار زبده اقامتگاههای بوم گردی و کارشناس ارشد بازاریابی گردشگری در مورد بازاریابی گردشگری الکترونیک و نقش شبکه های اجتماعی در توسعه گردشگری و هتلداری صحبت هایی ارایه می کنند. طباطبایی بیان کرد: صادق آرش زاده از شیراز و کارشناس مهندسی نرم افزار که به عنوان لیدر و توراپراتور در زمینه بازاریابی گردشگری مبتنی بر رسانه های دیجیتال به ایراد سخنرانی می پردازند.

دبیر نخستین همایش گردشگری الکترونیک گفت: دکتر بابک مختاری رییس پارک علم و فناوری خوزستان و افشین حیدری مدیر کل میراث فرهنگی صنایع دستی گردشگری خوزستان، همایون قنواتی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان و دکتر علی رضا زراسوندی مدیرکل بنیاد نخبگان خوزستان از مهمانان این همایش محسوب می شوند. گفتنی است این همایش رایگان است و به افرادی که از طریق سایت همایش ثبت نام کنند گواهی معتبر از طرف پارک علم و فناوری خوزستان صادر می شود. همچنین در این همایش از آپلیکیشن گردشگری خوزستان رونمایی می شود.

تارگاه همایش

شهر: 
دسته بندی: